Oko za oko a svět bude slepý.
Sbééénčeníí tady ploším:)
SONB přihláška - ZDE

Moderní popelka

24. října 2008 v 17:34 |  My favourite films
Moderní popelka
-Cinderella Story
Sam která tvrdě pracuje v restauraci jako servírka se snaží se vyjít se svou macechou a nevlastními sestrami, a zároveň sní o tom, že odejde na univerzitu Princeton (na dokonalé místo, kdy by se stala princeznou a našla svého prince-přesně tak jak jí to vyprávěl táta když byla ještě malá(zemřel A Sam zůstala sama naapospas své maceše)). Ale možná už svého krásného prince má. Neznámého přítele z chatu se kterým se má konečně setkat na haloweenském plese.

Sam zpanikaří, když zjistí, že jejím tajemným ctitelem je nejoblíbenější kluk na škole. Může se někdo takový zamilovat do holky, která není právě "in"? -vrtá jí hlavou.jde tedey na ples kde se potká se svým přítele,povídají si když přijde půlnoc a Sam musí zpátky do restaurace.Na plese ale ztratí mobil-podle kterého jí její tajemný přítel hledá.Když už to skoro
vzdává přijde jeho bývalá holka se scénkou při baseballovém zápase kde prozradí že jeho tajnou ctitelkou je Sam,ta s brekem utíká -na zbytek si počkejte k filmunakonec ae všechno dobře dopadne.)

Sam v restauraci pracuje opravdu dooost tvrdě
Sam
Na pleseNakonec spolu oba odejdou na Princeton(univerzita)a žíjí spolu štˇástně až........=D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Majda Majda | Web | 7. listopadu 2008 v 21:52 | Reagovat

tak to je tda tky zkopčený!!!!!!ani se neobtěžuješ smazat ty komenty co sem k tomu psala!!!!!toje fkt problém tam dát klikačku??!!!

2 meda beda meda beda | 8. listopadu 2008 v 0:48 | Reagovat

ty seš fakt uplná kráva...neumíš nic vymislet nebo coo!?? všechno kopčíš  ta majda má pravdu....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama